Akosi sme si už privykli, že naše mainstreamové médiá nás štyri roky presviedčajú o svojich pravdách v súvislosti s vojnou na Ukrajine. Rusom sa vraj míňa benzín, míňa sa im strelivo, kradnú čipy z pračiek, bojujú už len lopatkami, Putin má rakovinu, dlho už nevydrží… Ak aj niekde Rusi zaútočia, tak zásadne len na školy a nemocnice, kdežto Ukrajinci [...]
6. marca 2025 som na blogu uverejnil článok o tom, ako ma zavolali na výsluch na Úrad boja proti organizovanej kriminalite UBOK (predtým NAKA) práve kvôli menežovaniu covidu v SR.TU Potom sa dlho nič nedialo. Pred pár dňami som poštou dostal uznesenie, ktorým sa trestné stíhanie zastavuje. Tridsaťtristranové uznesenie obsahuje stručné výcucy z výpovedí všetkých [...]
O Trumpovych „koníčkoch“ čosi naznačoval už týždenník Zmena č. 6 z roku 1993…
Zábery zachytila mReportérka Janka Chovanová.
Američanov vyzval, aby sa „pozreli za fasádu dezinformácií, ktoré sú súčasťou tejto agresie“ a porozprávali sa s ľuďmi, ktorí Irán navštívili.
Podľa asociácie novinárov tento incident poukazuje na extrémne negatívne dôsledky polarizácie a nenávisti v slovenskej spoločnosti.
Varšava má zaplatiť približne 1,3 miliardy eur a Bukurešť takmer 600 miliónov eur.
Trochu malý. Koľkí by sme sa naň ...
Celá debata | RSS tejto debaty