Založ si blog

SIS pod novým riaditeľom sa pochlapila!

Azda všetkých ľudí na celom Slovensku včera prekvapili a zároveň zarmútili tristné zábery z Rudna nad Hronom v okrese Žarnovica. Nad obcou sa pretrhla hrádza a prívalová vlna spláchla obec ako sanitárnu misu po stlačení splachovača. Žiaľ, povodeň priniesla aj jednu ľudskú obeť. Vybreženie Rudnianského potoka a prívalová vlna je o to nepochopiteľnejšia, že v roku 2013 bol nad obcou realizovaný projekt protipovodňovej prevencie v rámci Programu revitalizácie krajiny a integrovaného manažmentu povodí a krajiny, ktorého autorom bol známy ochranár, protipovodňový špecialista a bývalý predseda Demokratickej strany Michal Kravčík.

Podľa prvotných vyšetrovaní zo včerajšieho dňa príčinou povodne bolo, že hrádza nevydržala nápor vody po predchádzajúcich intenzívnych dažďoch.

Dnes však vďaka zodpovednej práci SIS vyšli najavo nové skutočnosti!

Priemyselné kamery rozmiestnené v okolí hrádze v rámci projektu ministra Budaja na ochranu vlkov zaznamenali predvčerom v jej okolí čudné dianie. Na mieste hrádze sa pohybovali dve podozrivé osoby. A keby len pohybovali! Podrobným skúmaním časovej kamerovej slučky sa bez akýchkoľvek pochybností potvrdilo, že obaja muži do hrádze cikali! Hoci získané kamerové zábery boli dosť rozostreté, špecialistom zo SIS sa nejasné črty tvárí oboch močiacich podarilo identifikovať ako Anatolija Čepigu a Alexandra Miškina, príslušníkov ruskej GRU, smutne známych z káuz Skripaľovci a Vrbětice.

Pri podrobnom preskúmaní okolia hrádze sa našli pasy oboch Rusov vystavené na mená Čepiga a Miškin, nezvratne potvrdzujúce identitu močiacich. V penzióne Imperial v Žarnovici, kde obaja agenti ruskej GRU deň pred činom prespali (zaregistrovali sa na mená Igor Padolnahlavkin a Vitalij Idiotin) sa našli dve prázdne liekovky so štítkom Гидрохлоротиазид. Гидрохлоротиазид, alebo po slovensky hydrochlorotiazid je účinný liek na podporu močenia! Navyše obaja agenti boli videní večer pred činom v žarnovickom pohostinstve U raka ako nemierne konzumujú pivo. Podľa výpovede krčmára Pavla N. počet pív, ktorý každý z nich vypil bol dvojciferný.

Na základe získaných dôkazov SIS bezpečne a bez akýchkoľvek pochybností rekonštruovala udalosti včerajšieho dňa – obaja ruskí agenti so zjavne zločinným úmyslom skonzumovali večer pred činom nadmerné množstvo piva s cieľom zavodniť organizmus, jeho vylučovaciu schopnosť posilnili tabletami hydrochlorotiazidu a odobrali sa močiť do záchytnej nádrže Rudnianského potoka s cieľom spôsobiť jej preplnenie a následné pretrhnutie, čo sa im napriek geniálnemu projektu Michala Kravčíka napokon aj podarilo.

Pani prezidentka Čaputová síce upozornila aj na druhú možnú vyšetrovaciu verziu (že totiž proste intenzívne pršalo a na vine je Boh), ale keďže existenciu Boha, na rozdiel od existencie Čepigu a Myškina dokázať nevieme, je pravdepodobnosť prezidentkinej verzie takmer nulová.

Mainstream opäť zlyhal. . .

22.09.2021

Včera sa v Bratislave v hoteli Devín konal 1. ročník Medzinárodného mierového fóra „Zjednotení za mier“. To sa má stať protiváhou každoročného, zbrojárskymi firmami i našou vládou bohato dotovaného podujatia Globsec, ktoré nie je ničím iným ako stretnutím tých najagresívnejších militaristov. O podujatí samozrejme naše „demokratické“ mainstreamové [...]

Dnes len dve vety:

09.09.2021

Nakazení rapídne pribúdajú a my ideme vítať pápeža. A pre istotu včera vláda schválila aj najväčší nákup zbraní v histórii, lebo na to peniaze sú a na zdravotníctvo netreba-to v akej jebnutej krajine žijem? Viac v knihe:

Kedy konečne pôjdu sedieť M. K. a I. M. ?

02.09.2021

Prišlo leto, nastali horúčavy, čísla nakazených sa výrazne zlepšili, média teda začali pristupovať ku covidovej téme spomienkovo. Iste, všetci máme pandémie už plné zuby, chceme si od nej oddýchnuť. Lenže, nemali by sme zabúdať! Nemali by sme zabudnúť na obozretnosť, pretože indický (delta) variant opäť začne napĺňať nemocnice, nech si o tom myslí, kto chce, čo [...]

Zuzana Čaputová

Poslanci si dnes od prezidentky vypočujú správu o stave republiky

28.09.2021 08:21

Členovia zákonodarného orgánu sa dnes budú zaoberať aj novelou zákona, ktorá má za cieľ zrýchliť a zjednodušiť postup verejného obstarávania.

South Korea North Korea Projectile

Severná Kórea odpálila do Japonského mora najmenej jednu neidentifikovanú strelu

28.09.2021 06:41

Rezolúcie OSN pritom zakazujú Severnej Kórei uskutočňovať skúšky balistických rakiet, ktoré by mohli v závislosti od svojej konštrukcie niesť aj jadrovú hlavicu.

očkovanie, Moderna, koronavírus

ONLINE: EMA nepovažuje tretiu vakcínu za nutnú, ale posudzuje žiadosti výrobcov

28.09.2021 06:15, aktualizované: 07:30

Pre bežnú populáciu nie je podľa Európskej liekovej agentúry nutná tretia posilňovacia dávka vakcíny.

Nová nemocnica FBLR sv. Michala v Číži

Na juhu Slovenska otvorili unikátnu nemocnicu

28.09.2021 06:00

Nová špecializovaná nemocnica v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia (FBLR) vyrástla v Rimavskosobotskom okrese v obci Číž.

Pavol Fabian

o cestovaní, o horách, o knižkách, o hocičom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 311
Celková čítanosť: 1316264x
Priemerná čítanosť článkov: 4232x

Autor blogu