Založ si blog

Pravda o Matovičovi

Matovičove tlačové besedy sú ako juhoamerické či turecké telenovely. Vysielajú ich každučký deň, sú plné emócií, vzruchu, polopatistických riešení, prvoplánových myšlienok…

Veľká časť národa, najmä ženy, telenovely pozerajú a pritom v kútiku duše šípia, sú si isté, niektoré sa aj hanbia, skrátka vedia, že skutočné umenie je niekde inde. Vedia, že autori, dramaturgovia, režiséri aj herci z telenovely by nikdy nedokázali nakrútiť čosi ako La Strada, Beh Hur, či Doktor Živago.

S Matovičom je to rovnako. Je pôsobivé producírovať sa s takým či onakým transparentom pred nosom protivníka, všetko kritizovať, boriť, osočovať, ale voliči, ktorí na to pozerajú v kútiku duše šípia, sú si istí, niektorí sa aj hanbia, skrátka vedia, že skutočná politika a riadenie štátu sa robí inak.

Ak by sa Matovič stal premiérom, potom už nebude stačiť prísť na zasadnutie vlády s „áštvorkou“ v ruke s nápisom …lebo Fico. To už bude treba čosi aj TVORIŤ! Nie boriť!

Ak by náhodou táto eventualita nastala, pre mnohých to bude ťažké precitnutie!

Konečne sa Matovič demaskuje. A úplne sám!

Žiaľ, bude už neskoro!

Je čas na nový pozývací list?

19.02.2020

To, čo sa deje v parlamente je nehorázne! Môžem mať výhrady k navyšovaniu penzií a detských prídavkov tesne pred voľbami aké chcem, tu ide o čosi iné! Ide o Istanbulský dohovor, ktorý parlament viac »

Štefánik, Ekvádor a slovenské parlamentné voľby 2020

18.02.2020

Milan Rastislav Štefánik sa na svojich cestách za hviezdami dostal aj do Quita. Hoci sa v astronomickom observatóriu nachádzajúcom sa v Parque Alameda venoval aj tejto činnosti, jeho pravým poslaním viac »

Exkluzívna fotoreportáž z predvolebnej kampane na Slovensku 2020

17.02.2020

Žijeme dnes také časy, že sa ľuďom a obzvlášť mladým nechce čítať. Prelúskajú nanajvýš bulvárne noviny, kde prevaha obrázkov je doplnená pár riadkami nezaťažujúceho a väčšinou viac »

Banský Studenec

Malá obec schválila poplatok, aký nemajú ani mestá

20.02.2020 00:00

Pre nepopulárny krok sa rozhodli v Banskom Studenci, ktorý pre jeho malebnosť a známe Kolpašské jazero vyhľadáva množstvo turistov.

Jaroslav Naď, podcast

Naď: Stíhačky sme kúpili drahšie o miliardu

20.02.2020 00:00

Do podcastového štúdia denníka Pravda prišiel Jaroslav Naď, bývalý diplomat, analytik v oblasti obrany a bezpečnosti a kandidát za hnutie OĽaNO.

Julian Assange

Trump údajne ponúkol Assangeovi milosť výmenou za očistenie Ruska

19.02.2020 22:37

Biely dom vydal vyhlásenie popierajúce toto tvrdenie Assangeových právnikov.

Alexander Dubček / Václav Havel /

V Kongrese spomínali na pamätný Havlov prejav z roku 1990

19.02.2020 22:27

Prejav bývalého disidenta s veľmi neistým vystupovaním pôsobil na mnohých ako zjavenie.

Pavol Fabian

o cestovaní, o horách, o knižkách, o hocičom... Kandidujem za hnutie Socialisti.sk s č. 28

Štatistiky blogu

Počet článkov: 246
Celková čítanosť: 833521x
Priemerná čítanosť článkov: 3388x

Autor blogu

Kategórie