Založ si blog

Príručka samovraha – 46. časť

V minulosti ako vhodná pomôcka pri samovražde sa používala žiletka. Žiletka vo svojej klasickej podobe sa postupne vytráca z trhu. Namiesto nej sa predávajú jednorazové plastové holiace strojčeky, ktoré majú v sebe zakomponované aj tri rezné plochy, ale tie sú zatavené v plaste a dostať ich odtiaľ von je prácne. Ak však predsa len klasickú žiletku zoženiete, alebo nebodaj kamarát je holič a požičia vám britvu, neurobte začiatočnícku chybu, ako ju robí 98,2 percenta samovrahov režúcich si žily! Takmer všetci si pižlikajú ruku v zápästí naprieč akoby si ju chceli odrezať.

To je zásadná chyba!

Krvácanie v tomto prípade nie je až také dramatické a aj menej zručný cievny chirurg, pokiaľ si práve omylom neprisadol okuliare, vám cievy hravo za pár minút zošije.

Odborne pripravení samovrahovia si režú predlaktie zásadne

 

pozdĺžne!

 

Usilujú sa žily otvoriť pokiaľ možno v čo najväčšej dĺžke, aby strata krvi bola rýchla a aby cievny chirurg bol postavený pred podobný problém ako Krištof Kolumbus. Slávnemu objaviteľovi na ceste do Ameriky uragán potrhal plachty a svoju cestu musel na dva mesiace(!) prerušiť, aby celý ten čas na akomsi ostrove plachty zošíval do pôvodného stavu.

Len skutočne vhodne zvolenými rezmi dovediete aj skúseného cievneho chirurga do zúfalstva a jedna vec je istá – dva mesiace ako Kolumbus – na vašu záchranu mať nebude!

Samovraždy s prerezaním žíl uprednostňujú ženy. Scéna je obľúbená aj vo filmovej brandži. Herečka (zásadne nahá a krásna) zvyčajne  kombinuje rezanie žíl s kúpeľom vo vani plnej horúcej vody (aby krv z rozrezanej žily rýchlejšie vytekala – teplo zvyšuje krvný tlak) a s pohárom šampanského na rozlúčku (z toho istého dôvodu, prípadne len tak na chuť).

 

Nasleduje malé upozornenie pre mužov, lebo sem-tam aj tí zvolia tento spôsob samovraždy:

 

Chlapi!

Uvedomte si, že aj tá najhorúcejšia voda časom vychladne! Krásna a nahá herečka ostatne krásnou a obdivuhodnou aj v studenej vode.

Chlapi! Uvedomte si, že aj hocako obdivuhodne obdarený chlap v studenej vode  príde o svoju obdivuhodnosť. Respektíve zmení sa na smiešnosť prípadne až na neviditeľnosť!

A takto by ste azda skončiť nechceli?

 

Teda ani tento spôsob samovraždy nie je (najmä pre chlapov) práve najvhodnejší!

Aká je lojalita Armády SR voči Ficovej vláde?

27.02.2024

Pre nasledujúci text nemám jednoznačné dôkazy, takže netvrdím, že sa nemôžem mýliť, ale vysvetlím, prečo si myslím, že omyl je vysoko nepravdepodobný. Dňa 24. februára 2024 som letel do cyperskej Larnaky. Let Ryainair č. 708, odlet z Viedne o 16,00. (Tieto presné údaje píšem pre prípadnú potrebu ministra obrany R. Kaliňáka). Lietadlo bolo plné. Okrem množstva [...]

Volyň na indexe?

24.02.2024

Dnes svoju trilógiu článkov venovaných filmu zakončím poslednou časťou. Včera som si premietol film Wojciecha Smarzowskeho Volyň. Ide o dve a pol hodiny trvajúcu historickú vojnovú drámu nakrútenú v roku 2016, teda ešte pred ruskou špeciálnou vojenskou operáciou na Ukrajine. Človeku sa až prieči pri takomto filme, z ktorého priam hmatateľne tryská zlo, napísať, že [...]

Ako sa vychovávajú progresívci?

23.02.2024

Nová filmová a televízna tvorba sa usiluje nenápadne a podprahovo vychovávať a formovať nového progresívneho človeka. Niekedy mi tá snaha pripomína až budovateľské filmy z 50. rokov minulého storočia, len teraz je trochu inteligentnejšie podaná. A nielenže nové diela chcú nenápadne vychovávať nového progresívneho človeka, ale dávajú si za úlohu aj vštepovať najmä [...]

Pellegrini, Fico, Danko

Danko: Parlament bude kvôli voľbám mŕtvy, pretože Pellegrini o to požiadal Fica

29.02.2024 23:39

Danko aj Naď kritizujú, že najbližšia riadna schôdza NR SR má byť až v polovici apríla.

Grasalkovičov Prezidentský palác

Pellegrini sa v druhom kole volieb môže spoľahnúť na Harabina, hlas by mu dalo vyše 60 percent jeho voličov

29.02.2024 22:50

Agentúra zisťovala, koho by voliči neúspešných kandidátov volili v druhom kole prezidentských volieb.

Vladimir Putin

Kremľu sa míňajú rezervy, Putin oznámil zvýšenie daní pre občanov a firmy

29.02.2024 20:00

Putin neuviedol, aká bude po novom výška dane pre lepšie zarábajúcich občanov.

fico, susko

Lipšicova prokuratúra končí. Podľa odborníkov to nie je definitívne, Fico hovorí o splnení misie

29.02.2024 18:40, aktualizované: 20:25

Nečakaná zhoda. Vládna koalícia považuje rozhodnutie ÚS za úspech, rovnako aj prezidentka a opozícia.

Pavol Fabian

o cestovaní, o horách, o knižkách, o hocičom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 581
Celková čítanosť: 2076942x
Priemerná čítanosť článkov: 3575x

Autor blogu

Kategórie