Založ si blog

NAKAlínsky kartel

Pôvodne som mal v pláne vycestovať na jeseň niekam do Latinskej Ameriky. Ale zistil som, že nemusím míňať peniaze na drahé letenky. Latinská Amerika je na Slovensku.

Slovutný Esteban Hamrandéz už nie je len prezidentom Policajného zboru, ale aj čímsi, čo v prostredí kolumbijských drogových kartelov nazývajú el jefe de jefes. Podobnosť s Pablom Escobarom je očividná – s tým rozdielom, že Escobar bol zločinecký porušovateľ zákonov a Hamrandéz je porušovateľ zákonov v policajnej uniforme. Teda v uniforme… no… On ju vlastne ani nenosí, azda si podvedome uvedomuje, že by to bola úplná päsť na oko, tak sa radšej na tlačovkách presúša v bielej košeli, ktorá má symbolizovať jeho nevinnosť a čistotu.

V rámci policajného zboru vytvoril Estéban Hamrandéz po vzore Pabla Escobara NAKAlínsky kartel. A NAKAlínsky kartel postupne odstraňuje ľudí, ktorí prekážajú zámerom pašovania progresivistických zvráteností na Slovensko. V tejto súvislosti sa ani nemožno čudovať, že jeden z progresívnych činovníkov, mimochodom tiež bývalý policajný riaditeľ Jaroslao Spišiaquéz presadzuje úplnú drogovú voľnosť.

Ale Estéban Hamrandéz sa má ešte čo oháňať, veď Pablo Escobar dal odstrániť hneď troch prezidentských kandidátov! A Hamrandéz zatiaľ odstránil len jedného ministra a aj to nie guľkou medzi oči, ale za pomoci dvoch svojich kumpánov – slovutnej Susanción Caputo a slovutného Ludovito Odorguéza.

V šírení strachu je však Hamrandéz celkom úspešný používajúc tie isté metódy ako Pablo Escobar – zastrašovanie, únosy v skorých ranných hodinách cez vykopnuté dvere a vydieranie prostredníctvom skorumpovaných los cajucnicos.

Mafián kričí chyťte mafiána!

Na konci osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov bola Kolumbia na pokraji kolapsu. Dnes je na pokraji kolapsu a rozkladu štátu aj Slovensko. Hamrandéz a jeho NAKAlínsky kartel úspešne devastuje jednu štruktúru za druhou a napriek tomu úspech vo voľbách nie je zaručený! Hamrandézove konanie nahráva skôr momentálne najsilnejšej politickej strane. A to je pre ľudí okolo Susanción Caputo, Ludovito Odorguez, Edoardo Heggera, Igorius Matovitto, Miguel Simecista priam katastrofa! Obávam sa, že NAKAlínsky kartel bude musieť nasadiť do boja aj najťažší kaliber. Či to bude politická vražda alebo zrušenie volieb, to zatiaľ vie len Esteban Hamrandéz a jeho bábkovodiči.

Progresívne Slovensko sa posilnilo o kresťanské krídlo

20.02.2024

Predvčerom (18.2. 2024) britské noviny The Times a The Telepraph uverejnili článok s nadpisom Mlieko transrodovej ženy je rovnako dobré ako materské mlieko matky, uviedol trust NHS. (NHS je Národná zdravotná služba, ktorá zastrešuje systémy zdravotnej starostlivosti financované z verejných zdrojov Spojeného kráľovstva.) [...]

Príďte v utorok podporiť Assangea!

19.02.2024

Zajtra a pozajtra bude londýnsky súd rozhodovať o osude novinára Juliana Assangea. Assangeovi hrozí v USA v horšom prípade smrť, v „lepšom“ prípade doživotné väzenie za zverejnenie tisícok tajných vojenských a diplomatických dokumentov svedčiacich o amerických vojnových zločinoch. K zverejneniu došlo v roku 2010. Hneď po zverejnení vláda Spojených štátov [...]

Ačohentizmus a dvojakometrizmus

07.02.2024

Tak sa nám tu rozmohol taký nešvár… ačohentizmus. Ačohentizmus je charakterizovaný ako spôsob diskutéra nezvládajúceho argumentovať, odkloniť pozornosť na niečo iné. Hovorí sa, že je to nástroj lenivého diskutéra. Možno by však bolo lepšie povedať, že ide o nástroj nedostatočne argumentačne fundovaného diskutéra. Klasickým a teraz aktuálnym príkladom je, [...]

Leopard 2A4

Slovensko pomoc Ukrajine stoplo, Česko nie. Nemci ako poďakovanie ponúkli 15 Leopardov

21.02.2024 18:53

Česko už v minulosti od Nemecka dostalo 15 týchto tankov.

Netanjahu

Izraelský parlament je proti jednostrannému vyhláseniu palestínskeho štátu

21.02.2024 17:56

Organizácia Spojených národov udelila v roku 2012 Palestíne štatút pozorovateľského štátu.

SR Bratislava Kuciak Kušnírová vražda výročie zhromaždeni

V Bratislave spomínali na Kuciaka tisíce ľudí. Rodičia žiadajú od Fica meno vraha

21.02.2024 17:50, aktualizované: 19:02

V Bruseli sa zase na spomienka zišlo vyše 70 Slovákov.

Murz, Andrej Morozov,

Donútil ma Solovjov. Ruský poddôstojník a bloger sa zastrelil, zverejnil počty zabitých pri Avdijivke

21.02.2024 16:40

Bol som k tomu donútený politickými prostitútkami na čele s Vladimirom Solovjovom, ktoré boli nasraté a chceli samé stlačiť spúšť, píše v príspevku.

Pavol Fabian

o cestovaní, o horách, o knižkách, o hocičom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 577
Celková čítanosť: 2064363x
Priemerná čítanosť článkov: 3578x

Autor blogu

Kategórie